Jeśli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy nasze własne subiektywne zestawienie 7 POWODÓW, dla których WARTO WYBRAĆ RELAX oraz wakacje w Mielnie i dlaczego jesteśmy przekonani, że w ciągu następnego roku będziesz wielokrotnie powracać pamięcią do dni spędzonych tutaj.
BLISKOŚĆ MORZA I PLAŻY.
Tak, lubimy to powtarzać, że wyjście z naszego obiektu bezpośrednio sąsiaduje z wejściem na plażę, a do brzegu dzieli Cię jedyne 30 metrów! Ale powtarzamy to, bo wiemy, jaki to komfort – rodzice z dziećmi lub osoby starsze doskonale zdają sobie z tego sprawę. Koniec z wyczerpującymi wędrówkami, będąc obładowanym sprzętem plażowym, musisz spróbować tego luksusu! Sprawdź sam, jak blisko.
WYGODNE POKOJE O WYSOKIM STANDARDZIE. Już nigdy więcej nie martw się o to, w jakim pokoju przyjdzie Ci spędzić urlop! Nasz obiekt jest przystosowany do wymogów dwugwiazdkowego pensjonatu, pokoje są gustownie i komfortowo urządzone, wyposażone w niezbędne sprzęty, łazienki piękne i czyste. Sprawdź sam, jak wyglądają.
WYJĄTKOWE, PYSZNE DOMOWE JEDZENIE. Szczerze ubolewamy nad tym, jak nadużywa się współcześnie w gastronomii zwrotu „domowe jedzenie”, a jednak nie znajdziemy lepszego określenia dla tego, co poprzez serwowane naszym gościom potrawy wyraża szefowa kuchni. Szefowa to właścicielka, dietetyczka z wykształcenia, a przede wszystkim mama, dlatego wkłada w gotowanie całe swoje serce i tylko najlepsze, świeże produkty. Zdarza się, że nasi goście śmieją się, że można przyjechać do Relaxu dla samego jedzenia, a morze zobaczyć przy okazji.
MNÓSTWO ATRAKCJI. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym hotelu okazał się świetnym wspomnieniem, obfitującym w wiele ciekawych wydarzeń. Zależy nam, aby nawet w czasie chwilowej gorszej pogody, naszym gościom hotelowym nie doskwierała nuda, dlatego tyle można odnaleźć tyle atrakcji także w obrębie samego obiektu. Sprawdź sam, jak można tu spędzać czas.
TWÓJ KOMFORT. Bardzo chcemy pozbyć się jakichkolwiek zmartwień naszych gości hotelowych, szczególnie tych dotyczących wakacji. Darmowe WiFi na terenie całego ośrodka? Jest. Darmowy i bezpieczny parking? Tak. Sprzęt plażowy? Czeka w pokojach. A to tylko przykłady! Sprawdź sam, co można znaleźć w naszej ofercie.
PRZYJAZNA OBSŁUGA. Twoje miejsce wypoczynku tworzą w ogromnym stopniu ludzie, którzy o jakość tego wypoczynku dbają. Uśmiech, bezproblemowość i koncentracja na wysokim poziomie komfortu naszych gości to priorytety osób, które pracują w Relaxie. Bo zależy nam na tym, abyś wypoczął.
UNIKATOWA MAGICZNA ATMOSFERA. To, co zostało wspomniane na naszej stronie, jak i tuzin innych powodów, które odkryć można dopiero na miejscu, powodują, że wakacje nad morzem w Mielnie w domu wczasowym „RELAX” wyryją się na długo w pamięci i będziesz chciał wracać nie tylko do wspomnień, ale przede wszystkim do nas! Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacje

Przed dokonaniem rezerwacji, prosimy o kontakt w celu ustalenia, czy posiadamy jeszcze dostępne pokoje Mielno w naszej ofercie, spełniające Państwa oczekiwania i potrzeby.

Tutaj znajdziecie Państwo odnośniki do spisu możliwych form kontaktu, jak i formularza internetowego, na który postaramy się odpisać tak szybko, jak tylko to możliwe – link.

Zaliczka na poczet Mielno noclegi powinna:

  • wynosić 20% całkowitego kosztu wynajmowanych pokoi (ale nie mniej niż równowartość trzech dób hotelowych),
  • zawierać w tytule przelewu nazwisko osoby rezerwującej i termin pobytu,
  • być wpłacana na następujące konto:

PKO BP SA
P.U.H. Relax s.c. Ewa i Henryk Jestrabek
ul. Rybacka 8
76-032 Mielno
58 1020 2791 0000 7002 0011 5758

Dane dla gości z zagranicy:

PKO BP SA PL 58 1020 2791 0000 7002 0011 5758 BPKO PLPW
Bank: 75-054 Koszalin ul. Młyńska 20

Rozliczenia pozostałej kwoty można dokonać przelewem przed przyjazdem lub gotówką na miejscu.
Doba hotelowa rozpoczyna się obiadem o godzinie 15, kończy śniadaniem – klucze należy zwrócić w recepcji do godziny 11.