Na miejscu

Cocktail bar

Jeśli uśmiechnięta obsługa jest duszą, pyszne jedzenie żołądkiem, to bar jest, zwany niejednokrotnie przez hotelowych gości, sercem „Relaxu”. U doświadczonej ekipy barmańskiej korzystać można z rozległej oferty napojów bez- i alkoholowych, w tym także pysznych drinków (turyści mówią, że najlepsze mojito na wybrzeżu). Więcej informacji znajdziesz na osobnej stronie – link.

Plac zabaw dla dzieci

Dbamy o maluchy przyjeżdżające do „Relaxu”, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć placu zabaw. Huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica i mnóstwo zabawek, to wszystko z dala od drogi i wyjścia z obiektu. Świetne miejsce zabawy i zapoznawania się dzieci przyjeżdżających do „Relaxu”. Z myślą o rodzicach, tuż przy placyku znajdują się ławeczki.

Stół bilardowy

Partyjka bilarda, lub cały turniej, to zawsze świetny pomysł na wieczór. A jeśli znajduje się on w sąsiedztwie baru? Ten wieczór nie może się nie udać!

Piłkarzyki

Podobnie, jak bilard, rozgrywki na stole do piłkarzyków to częsty punkt wieczoru, doskonały także jako podtrzymanie emocji w przerwie piłkarskiego meczu. Dla tych, którzy są pewni swoich umiejętności – musicie koniecznie rzucić wyzwanie jednemu z barmanów. Łatwo nie będzie, ale może uda się wygrać piwo?

Masaże w „Relaxie”

Zdrowotnie lub dla przyjemności – istnieje możliwość zamówienia masażu na terenie „Relaxu” z rąk wykwalifikowanej, profesjonalnej i doświadczonej masażystki. Z jej usług korzystają regularnie także właściciele i sami mogą poświadczyć o jej skuteczności. O szczegóły proszę pytać w recepcji.

Ogniska i grill

W „Relaxie” cyklicznie organizowane są ogniska, będące wyśmienitą wieczorną imprezą, pełną śmiechu, śpiewu i dobrego jedzenia. Jeśli jednak ktoś jest amatorem smażonej kiełbaski lub karkówki, może dowolnie korzystać z grilla oddanego do użytku naszych gości.

Internet cafe

W Relaxie można korzystać z bezprzewodowego internetu WiFi, darmowego dla naszych gości i choć większość osób przyjeżdża już z własnymi laptopami, to na miejscu można korzystać z kilku dostępnych stacji komputerowych, funkcjonujących w ramach kawiarenki internetowej.

Cymbergaj

Kolejna gratka dla małych i dużych! Uwielbiany przez wielu stół do air hockey odnaleźć można także na terenie „Relaxu”. Zabawa, śmiech i krople potu na czole gwarantowane!

Gry towarzyskie

Czy to w czasie chwilowej gorszej pogody, czy przy wieczornym drinku w naszym barze, partia scrabble, monopolu, chińczyka czy tysiąca to zawsze dużo zabawy i śmiechu. Te i inne gry odnaleźć można zebrane w jednym miejscu przy barze.

Relacje sportowe

Czym byłby bar bez możliwości obejrzenia meczu mistrzostw piłki nożnej, polskiej ekstraklasy czy żużla? Także w czasie wakacji nie zapominamy o polskich (i nie tylko) sportowcach i w miarę możliwości staramy się uruchomić za pośrednictwem dekoderów wskazane przez naszych gości hotelowych transmisje sportowe.