Najbliższe otoczenie

Przystań rybacka

W ostatnich latach przystań rybacka w Unieściu została zupełnie przeobrażona. Do kutrów i lin wyciągowych, które od zawsze były atrakcjami, dołączyły smażalnie i wędzarnie, gdzie przyrządza się na oczach turystów świeżo wyłowione nad ranem ryby. Polecamy flądrę, dorsza, halibuta i pstrąga!

Boisko orlik

Tuż obok „Relaxu”, przy ulicy Rybackiej oddano w 2014 roku do użytku dwa solidne boiska. Można grac na nich w piłkę nożną i koszykówkę, a nawet jeśli zrobi się ciemniej, mrok rozświetlą imponujące jupitery. O piłkę można zapytać w recepcji.

Wypożyczalnia skuterów i sprzętu wodnego na plaży

Na plaży tuż obok „Relaxu”, co roku, uruchamiana jest dla wszystkich wypożyczalnia. Można dzięki niej spróbować swoich sił na skuterze wodnym, popływać motorówką lub podjąć wyzwanie popularnej jazdy na tzw. „bananie” po morzu Bałtyckim.

Plac zabaw dla dzieci przy boisku

Oprócz boisk, które oddano w 2014 roku do użytku wszystkich osób przebywających w Unieściu, zrealizowano także nowy projekt placu zabaw dla dzieci, który może być doskonałym urozmaiceniem dla placyku na terenie naszego ośrodka. A jak wszyscy wiemy, dzieciom nigdy nie ma dosyć nowych wrażeń.

Zjeżdżalnia na plaży

Charakterystyczna niebieska zjeżdżalnia to charakterystyczny element krajobrazu plaży w Unieściu, a zarazem doskonała rozrywka od wielu lat. Z pewnością warto spróbować na niej swoich sił, na przykład jako rozgrzewki przed kąpielą w morzu.

Zabiegi SPA w pobliskim ośrodku

W ramach współpracy między „Relaxem” a pobliskim ośrodkiem, nasi goście hotelowi mogą korzystać za opłatą z bogatej oferty zabiegów i masaży SPA. O szczegóły oferty proszę pytać w recepcji.

Wędkowanie

Wędkować można wokół jeziora Jamno, jak i przy kanale morskim. Wyłowić tu można głównie węgorza europejskiego, sandacza i leszcza, ale zdarzyć się może też szczupak pospolity, lin, okoń europejski, jazgarz, krąp, płoć, karaś i troć wędrowna. Aby jednak móc wędkować, należy zadbać o zakup specjalnego zezwolenia Gospodarstwa Rybackiego w Mielnie, np. w sąsiedztwie Relaxu, […]